Wydarzenia

LXXXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego pt. „Perspektywy i zagrożenia w hodowli i użytkowaniu zwierząt”

Data: 23 - 24.09.2021
Miejsce wydarzenia: ON-LINE
Organizator: Polskie Towarzystwo Zootechniczne im. Michała Oczapowskiego - Koło w Olsztynie, Wydział Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie oraz European Society for New Methods in Agricultural Research (ESNA)
Kontakt: prof. dr hab. Anna Wójcik Katedra Higieny Zwierząt i Środowiska, Wydział Bioinżynierii Zwierząt ul. M. Oczapowskiego 5/107, 10-719 Olsztyn tel. kom.: 601-966-518 zjazdptz2020@uwm.edu.pl
Cena wejścia: 250 zł
Kategoria: Konferencja
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

screenhunter_458_jan_21_1253.jpg

W imieniu Komitetu Organizacyjnego z największą przyjemnością zapraszamy do udziału w LXXXV Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego pt. „Perspektywy i zagrożenia w hodowli i użytkowaniu zwierząt”.

LXXXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego w Olsztynie rozpoczyna obchody 100-lecia Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, które zostało założone w 1922 roku. Celem LXXXV Zjazdu jest dyskusja i wymiana poglądów pomiędzy naukowcami z wiodących ośrodków naukowych w Polsce, a także z zagranicy oraz z praktykami w zakresie szeroko rozumianej zootechniki, ochrony środowiska w rolnictwie oraz ochrony zasobów naturalnych w kontekście perspektyw i zagrożeń w hodowli i użytkowaniu zwierząt oraz rozmowa o wyzwaniach, jakie stoją przed produkcją zwierzęcą w Polsce najbliższych latach. Przygotowany przez naukowców i doświadczonych zootechników program stanwi dodatkową zachętę do uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Uprzejmie prosimy o dokonywanierejestracji uczestnictwa w Zjeździe do dnia 30 czerwca 2021 r. drogą elektroniczną na adres: zjazdptz2020@uwm.edu.pl, z dopiskiem „Zjazd PTZ – imię i nazwisko osoby zgłaszającej się” (w załączeniu Karta zgłoszenia) lub pisemnie na adres: prof. dr hab. Anna Wójcik, Katedra Higieny Zwierząt i Środowiska, Wydział Bioinżynierii Zwierząt, ul. M. Oczapowskiego 5/107, 10-719 Olsztyn, tel. kom.: 601-966-518.

Streszczenia prac naukowych prosimy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 15 lipca 2021 r. na adres Przewodniczących poszczególnych Sekcji (informacje dotyczące przygotowywania prac, adresy Przewodniczących, wzór formatki oraz Regulamin Konkursu Młodych Naukowców w załączeniu).

Koszty uczestnictwa w zjeździe – 250 zł prosimy opłacić do 30 lipca 2021 r. Koszty uczestnictwa w Zjeździe obejmują: obsługę transmisji on-line, opublikowanie maksymalnie 4 komunikatów w materiałach zjazdowych oraz materiały zjazdowe.

Wpłaty za udział w Zjeździe prosimy dokonywać na konto:

Polskie Towarzystwo Zootechniczne im. M. Oczapowskiego, Koło w Olsztynie,
Bank Pekao SA, VIII O. w Warszawie, ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa,
nr konta: 50 1240 1112 1111 0010 9995 8449, z dopiskiem „Zjazd PTZ oraz imię i nazwisko osoby wpłacającej”.

Wszystkie bieżące informacje w sprawie Zjazdu: komunikaty, karty zgłoszenia, informacje dotyczące nadsyłania referatów i doniesień naukowych przeznaczonych do opublikowania w Materiałach Konferencyjnych, znajdą Państwo na stronie: http://zjazdptz2020.uwm.edu.pl/.

Pliki do pobrania

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png