I Krajowa Studencka Konferencja Chirurgii Weterynaryjnej „Lancet”

Data: 22 - 23.05.2021
Miejsce wydarzenia: ON-LINE
Organizator: SKN Chirurgii Weterynaryjnej „Lancet”
Kategoria: Konferencja, Wydarzenie studenckie
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Studenckie Koło Naukowe Chirurgii Weterynaryjnej „Lancet” ma zaszczyt zaprosić na I Krajową Studencką Konferencję Chirurgii Weterynaryjnej „Lancet”. Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej w dniach 22-23 maja 2021 roku.

• 22 maja – część wykładowa (na platformie Google Meet)
  • 23 maja – część warsztatowa (stacjonarnie)

W wykładach może wziąć udział każdy student weterynarii z dowolnego polskiego wydziału medycyny weterynaryjnej* oraz wszyscy studenci Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Część warsztatowa zarezerwowana jest dla studentów Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UPWr, którzy studiują na IV, bądź V roku.

Podczas konferencji studenci będą mieli okazję wysłuchać wykładów znamienitych specjalistów i lekarzy praktyków z dziedzin chirurgii i anestezjologii weterynaryjnej oraz druku 3D.

W roli prelegentów części wykładowej wystąpią:

• prof. dr hab. Zdzisław Kiełbowicz
  • dr n. wet. Przemysław Prządka
  • lek wet. Anna Michalska
  • dr n. wet. Piotr Skrzypczak
  • mgr inż. Mateusz Pawlik

Podczas części warsztatowej studenci zgłębią tajniki podstawowych procedur chirurgicznych przeprowadzanych w obrębie jamy brzusznej oraz poznają techniki znieczuleń regionalnych i dostawowych na modelu zwierzęcym.

I Krajowa Studencka Konferencja Chirurgii Weterynaryjnej „Lancet” jest jednym z tych wydarzeń, na których nie może Państwa zabraknąć!

Strona wydarzenia na Facebook’u

SKN Chirurgii Weterynaryjnej „Lancet” zachęca do śledzenia swojego fanpage’a na Facebooku oraz profilu na Instagramie (@skn_lancet), gdzie na bieżąco dodawane są informacje na temat organizowanych przez koło wydarzeń.

* Liczba miejsc dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu jest nieograniczona, a dla studentów innych uczelni przewidziany jest limit podany na stronie wydarzenia. O kwalifikacji studentów spoza Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na konferencję trwają do 21 maja, bądź do wyczerpania miejsc.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png