Koncert noworoczny

Godzina: 18:00 - 21:00
Organizator: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kategoria: Imprezy uczelniane
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

13 stycznia 2023 roku spotkamy się już po raz 14. Wieczór, tradycyjnie, rozpoczniemy aukcją charytatywną. Jak co roku wylicytować będzie można dzieła sztuki i pamiątki ofiarowane przez artystów, władze państwowe i lokalne, przyjaciół UPWr. Dochód z aukcji w całości zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Aukcję poprowadzi redaktor Marek Obszarny, a podczas części artystycznej wieczoru będzie można wysłuchać koncertu Grupy MoCarta w składzie: Filip Jaślar – I skrzypce, Michał Sikorski – II skrzypce, Paweł Kowaluk – altówka oraz Bolesław Błaszczyk – wiolonczela. Grupie gościnnie towarzyszyć będzie lider zespołu Elektryczne gitary – Kuba Sienkiewicz.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png