IV Dzień Doktoranta

Organizator: Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
Kontakt: e-mail: sd@upwr.edu.pl
Kategoria: Wydarzenie studenckie
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

IV Dzień Doktoranta skierowany jest do doktorantów studiów doktoranckich,
uczestników Szkoły Doktorskiej, pracowników UPWr oraz wszystkich studentów.

Program wydarzenia

8:45 Powitanie i rozpoczęcie Dnia Doktoranta
9:00 - 10:00 Planowanie badań naukowych - wybrane zagadnienia. Mgr Marta Formela, Pogotowie Statystyczne.
10:05 - 10:50 Know How - czyli co, gdzie i jak u nas działa? Rada Samorządu Doktorantów UPWr.
11:00 - 12:00 Jak źle, a jak dobrze korzystać z tutoringu? Mgr Piotr Czekierda, prezes Collegium Wratislaviense.
12:15 - 13:45 Sztuka wystąpień publicznych. Mgr Patrycja Krzemieniec, dyrektor Centrum Wsparcia i Dostępności UPWr.
14:00 - 15:00 Od pomysłu do publikacji - jak to ugryźć? Prof. Jacek Kozieł, Iowa State University.
15:00 - 15:15 Losowanie nagrody i zakończenie Dnia Doktoranta.

Wydarzenie na FB

Zapisy trwają do 8 listopada włącznie.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png