55 edycja Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdy Piosenki Studenckiej

Organizator: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Cena wejścia: Darmowe
Kategoria: Imprezy uczelniane, Wydarzenie studenckie
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Organizowana przez UPWr Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej to wyjątkowe wydarzenie, które od ponad półwiecza przyciąga do Szklarskiej Poręby kolejne pokolenia studentów. Tegoroczna, 55 edycja Giełdy, odbędzie się w dniach 4-7 sierpnia. Wstęp na wszystkie koncerty i wydarzenia jest bezpłatny!

W czasie czterech dni festiwalowych w Bazie Pod Ponurą Małpą oraz w centrum Szklarskiej Poręby odbędzie się ponad 30 godzin koncertów. Weźmie  w nich udział kilkudziesięciu wykonawców, a na scenie głównej zaśpiewają gwiazdy poezji śpiewanej i piosenki turystycznej w naszym kraju, m.in.: Ania Ciaszkiewicz, Małgorzata Lipińska,  Andrzej Mróz, Grzegorz Bukała, Wolna Grupa Bukowina, Mikroklimat, Chwila Nieuwagi czy Skrawek Nieba.

Poza koncertami zaplanowano również warsztaty gitarowe i poetyckie dla młodych wykonawców, a także szereg imprez towarzyszących, tj. bicie Gitarowego Rekordu Świata w Zespołowym Wykonaniu Piosenki Turystycznej, Mistrzostwa Świata w Spływie Rzeką Kamienną Łódkami z Kory Struganymi, seanse filmowe i spotkania z podróżnikami.

Współorganizatorem Giełdy są miasto Szklarska Poręba oraz KLOT w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły: https://www.facebook.com/gieldapiosenki

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png