Zmarł prof. dr hab. Marek Prymon

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 28 stycznia 2022 r. zmarł

krzyzyk.png

Śp.

Prof. dr hab. Marek Prymon

Profesor Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Prof. dr hab. Marek Prymon był pracownikiem Katedry Ekonomii Stosowanej. Swoim doświadczeniem naukowo-dydaktycznym wspierał władze Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego przy tworzeniu kierunków studiów Zarządzanie i Marketing oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

W pracach naukowych koncentrował się na teorii oraz praktyce marketingu i reklamy. Był autorem wielu oryginalnych publikacji naukowych, a rezultaty swoich badań prezentował na licznych konferencjach krajowych i zagranicznych. Był cenionym wykładowcą i szanowanym promotorem prac doktorskich, magisterskich, inżynierskich i licencjackich.

W naszej pamięci pozostanie jako doświadczony nauczyciel akademicki, współpracownik i zawsze życzliwy nam kolega.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim
składają Dziekan Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego
i Pracownicy Katedry Ekonomii Stosowanej

Msza Św. i uroczystości pogrzebowe odbędą się 10 lutego 2022 r. o godz. 11:00