Zmarł dr inż. Sylwester Wawrzyniak

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28 grudnia 2020 zmarł

krzyzyk.png

Dr inż. Sylwester Wawrzyniak

wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, specjalista z zakresu ekonomiki i organizacji gospodarstw oraz badań modelowych i operacyjnych w ramach ekonometrii rolniczej, doskonały wykładowca i przyjaciel młodzieży.
Autor ponad 50 prac naukowych, promotor prac magisterskich, wieloletni opiekun praktyk studenckich, aktywny uczestnik wielu konferencji naukowych.
Wielokrotnie nagradzany za działalność naukowo-organizacyjną nagrodą JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, Srebrnym Krzyżem Zasługi, Odznaką Zasłużony dla Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Złotą Odznaką Zasłużony dla Miasta Wrocławia i Województwa.

Odszedł od nas oddany nauczyciel, przyjaciel młodzieży, wspaniały człowiek.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają
Rektor, Senat, Dziekan oraz cała społeczność akademicka
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Ceremonia pożegnalna odbędzie się w kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu o godzinie 12.00 w dniu 11 stycznia 2020 roku.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png