Ogłoszenia

Wystawa malarstwa „Jak pies z kotem i inne" dr Iwony Magdziarskiej. Zapraszamy na wernisaż.

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy na wystawę malarską „Jak pies z kotem i inne" dr Iwony Magdziarskiej w hallu głównym i patio Gmachu Głównego UPWr przy Norwida 25. Wystawa potrwa od 20 października do 15 listopada.

Wernisaż wystawy odbędzie się w czwartek 19 października o godzinie 18.

zaproszenie_a6_wroclawq_1.jpg

Dr Iwona Magdziarska dzieli działalność między architekturę i rysunek a kynologię. Od ponad 50 lat jest działaczką Związku Kynologicznego w Polsce i Światowej Unii Bokserów ATIBOX. Studia ukończyła na Wydziale Architektury PWr, a w 88 r. obroniła doktorat dotyczący przedszkoli dla dzieci niepełnosprawnych. Nagrodzona dyplomem za dydaktykę i medalem zasłużonego dla Politechniki. Tworzy prace projektowo-graficzne: plakaty, dyplomy, projekty, oprawy graficzne stoisk handlowych i wystawowych, a także portrety zwierząt, które będzie można zobaczyć na wystawie.

Oprócz udziału w wystawach zbiorowych po okresie pandemii miała indywidualne wystawy portretów zwierząt:

2022 r. - Poznań - „Moje życie z bokserami"

2023 r. - Koluszki - „A może kot.."

2023 r. - Wrocław - „Jak pies z kotem i inne"

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png