Wyjątkowy konkurs „Mój doktorat w 3 minuty”

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy do kibicowania doktorantom UPWr w finale konkursu „Mój doktorat w 3 minuty”. 10 kandydatów będzie miało okazję do wygłoszenia swoich trzyminutowych prezentacji dotyczących koncepcji oraz wyników ich pracy doktorskiej.
Jeżeli interesujesz się działaniami naszych doktorantów lub planujesz rozpocząć swoją przygodę z nauką, nie może Cię tam zabraknąć!"

Rada Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić na finał konkursu Mój doktorat w trzy minuty. Sobota, 25 maja o godzinie 13:00 W Centrum Konferencyjnym Park Pawłowicki.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png