VII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

fa_santander_universidades_cv_pos_rgb.jpgzachodniopomorski-uniwersytet-technologiczny-w-szczecinie.jpg

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie przy współpracy z Santander Universidades zaprasza wszystkich studentów - członków studenckich kół naukowych do uczestnictwa w VII Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych.

Sesja odbędzię się w formule on-line (z wykorzystaniem MS Teams) w dniach 9 – 11 grudnia 2021 roku.

Rejestracji należy dokonać do 31 października 2021 roku pod poniższym adresem: https://app.becas-santander. com/pl/program/vii_osskn (każda z osób, która będzie chciała wziąć udział w sesji autorzy/współautorzy/opiekunowie powinna się zarejestrować samodzielnie).

Dzięki współpracy ZUT w Szczecine z Santander Universidades, sesja jest całkowicie nieodpłatna dla wszystkich studentów. Co więcej, zajrejestrowani studenci uczestniczący w sesji autorzy/współautorzy będą mogli pobrać materiały konferencyjne w formie elektronicznej oraz otrzymają upominki (w liczbie nie mniejszej niż dla 300 osób, liczy się kolejność zgłoszeń), a dla studentów, których prace zostaną najlepiej ocenione przez komisje konkursowe przewidziane są dodatkowo atrakcyjne nagrody.

W pierwszej kolejności należy utworzyć konto (dokonać rejestracji) w Santander Scholarships, a następnie po zalogowaniu się na nowo utworzone konto dokonać rejestracji na sesję.

Jedno studenckie koło naukowe może zgłosić łącznie nie więcej niż 3 prace (referaty/postery).

Streszczenia referatów/posterów (tylko 1 strona) wyłącznie w formie elektronicznej wg ustalonego wzoru można przesyłać w terminie do 31 października 2021 roku do godziny 23:59 na adres: sesjazut@zut.edu.pl.

W tytule emaila prosimy wpisać nazwę sekcji tematycznej, w której ma być zamieszczone streszczenie.

Prosimy także o przesłanie przez wszystkich autorów i współautorów streszczeń skanów oświadczeń o przeniesieniu praw autorskich.

Do uczestnictwa w sesji potrzebne będzie pobranie i zainstalowanie darmowego programu Microsoft Teams oraz zalogowanie się do niego z wykorzystaniem tego samego adresu e-mail, który został podany w rejestracji.

Więcej informacji na stronie: http://osskn.zut.edu.pl/

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png