Ubezpieczenie NNW i OC studentów w roku akademickim 2021/2022 – AKTUALIZACJA

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Od dnia 22 lutego 2022 roku dla zainteresowanych studentów,którzy nie skorzystali z możliwości ubezpieczenia na rok akademicki 2021/2022 w I turze (okres zbierania składek X i XI 2021 r.) udostępnione jest konto bankowe do opłacenia składek za  ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) w życiu prywatnym z rozszerzeniem odbywania praktyk studenckich w InterRisk Towarzystwie Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

WAŻNE !    Podczas odbywania praktyk studenckich wymagane jest ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW).

Więcej informacji na stronie.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png