Ogłoszenia

Tydzień szczepień – Parlament Studentów RP oraz Krajowa Reprezentacja Doktorantów

Z

Ruszył ogólnopolski tydzień informacji o szczepionkach organizowany przez Parlament Studentów RP oraz Krajową Reprezentację Doktorantów. W ramach wydarzenia będzie można dowiedzieć się m.in. co zawiera i czego nie zawiera szczepionka przeciw SARS-CoV-2, jaka jest skuteczność szczepień oraz czym jest NOP i jak sobie z nim radzić.

Informacje będą publikowane cały tydzień od 16 do 22 listopada m.in. na profilach w mediach społecznościowych Parlamentu Studentów RP oraz Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

W środę, 17 listopada, o godzinie 17.00 organizatorzy zapraszają na webinar 'COVID-19. Poznać wroga i strategię obrony" z dr Pawłem Zmorą – kierownikiem Zakładu Wirusologii Molekularnej w Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN w poznaniu, autorem licznych prac nt. SARS-CoV-2 i produkcji szczepionek.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png