Trwa nabór do II edycji programu ACADEMIC BOX

plakat-ab-261021-400x566.jpg

Trwa nabór do II edycji programu pilotażowego ACADEMIC BOX, prowadzonego przez Wrocławski Park Technologiczny. Dzięki niemu studenci z wrocławskich uczelni wyższych, którzy działają w kołach naukowych mogą bezpłatnie korzystać z nowoczesnej przestrzeni warsztatowo-koncepcyjnej, w miejscu, w którym projektuje się przyszłość.

Jeśli jesteś studentem i działasz w ramach koła naukowego lub innej akademickiej grupy oraz prowadzisz prace nad projektem wymagającym odpowiedniego zaplecza, który w przyszłości może stać się dobrym pomysłem na biznes nie czekaj i aplikuj.

Nabór trwa do 15.11.2021.

Więcej informacji oraz niezbędne dokumenty:

Kontakt:

Magdalena Nowak

Tel. 71 320 5116

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png