The 4EU+ Visioning Conference “The Transforming Role of European Universities”

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

The 4EU+ Visioning Conference “The Transforming Role of European Universities” odbędzie się on-line w dniu 24.10.2022 r. w godz. 12:00-14:15.

Prelegenci, podzielą się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami, które, mamy nadzieję, zainspirują kolejne uczelnie wyższe do przyłączania się do inicjatywy Uniwersytety Europejskie, a także przedstawią wizję przyszłości Sojuszy.

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy serdecznie władze uniwersyteckie, nauczycieli akademickich, studentów, doktorantów i pracowników administracji Sojuszu Uniwersytetów Europejskich oraz społeczność uniwersytetów, które nie należą jeszcze do takich sojuszy.

Link do rejestracji.

visual_of_4eu_visioning_conference.png

Pliki do pobrania

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png