Święto Nauki we Wrocławiu

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola zaprasza na obchody Święta Nauki we Wrocławiu, które zaplanowano na 14 i 15 listopada 2023 r.

Program obchodów:

• 14 listopada (Narodowe Forum Muzyki, pl. Wolności 1), godz. 19

Koncert dla uczczenia obchodów Święta Nauki we Wrocławiu (Fryderyk Chopin - Koncert fortepianowy f-moll op. 21, Mieczysław Karłowicz - Koncert skrzypcowy A-dur op. 8, Antonin Dvořák - Te Deum op. 103).

• 15 listopada

godz. 9.30
    Złożenie kwiatów pod: Pomnikiem Martyrologii Profesorów Lwowskich (skwer im. Kazimierza Idaszewskiego), tablicą upamiętniającą profesorów krakowskich więzionych we Wrocławiu w 1939 r. (ul. Sądowa 1), tablicą upamiętniającą profesorów krakowskich więzionych we Wrocławiu w 1939 r. (ul. Kleczkowska/Reymonta).

godz. 16 (Aula Leopoldina, pl. Uniwersytecki 1)
    Otwarte posiedzenie Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola. W trakcie posiedzenia zaplanowano m.in. wręczenie Nagrody Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola i stypendiów doktoranckich prezydenta Wrocławia

Transmisję będzie można obejrzeć na kanale KRUWiO na YouTube.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png