Studencki Program Stypendialny – ruszył nabór

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

studencki-program-stypendialny.jpg

1 października 2022 ruszył nabór wniosków w Studenckiem Programie Stypendialnym. Mogą się o nie ubiegać:

• W przypadku stypendium dla laureatów: laureaci ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i konkursów, którzy uzyskali prawo do przyjęcia na studia bez postępowania kwalifikacyjnego (termin składania wniosków upływa 31 października 2022)
  • W przypadku stypendium dla studentów wyjeżdżających za granicę: studenci III roku i lat wyższych studiów jednolitych magisterskich, III roku i lat wyższych studiów I stopnia oraz studiów II stopnia w systemie studiów stacjonarnych na uczelniach publicznych i niepublicznych, którzy uzyskali prawo do studiowania na uczelniach zagranicznych (termin składania wniosków upływa 30 listopada 2022).

Jak co roku kandydaci składają dokumenty za pośrednictwem aplikacji.

Więcej informacji znajduje się na stronie WCA, w zakładce Studencki Program Stypendialny.

Stypendium dla laureatów Stypendium dla studentów wyjeżdżających za granicę

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png