Ogłoszenia

Seminarium Szczepionki przeciwko SARS-CoV-2 – co wiemy na ich temat? – dr hab Tomasz Dzieciątkowski

covid%20seminarium%202021.png

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium, którego gościem będzie dr hab. Tomasz Dzieciątkowski - wirusolog z Katedry i Zakładu Mikrobiologii Lekarskiej WUM. Podczas seminarium Gość wygłosi prezentację dotyczącą szczepionek przeciw SARS-CoV-2 oraz odpowie na pytania Studentek i Studentów, które zostaną zebrane przed wydarzeniem.

dr hab. Kamila Bargiel-Matusiewicz, prof. dr hab. Joanna Rączaszek-Leonardi wraz z Zespołem ds. Promocji oraz Radą Samorządu Studentów Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

Termin: 29 września, godz. 16:00-17:30.
Miejsce: transmisja na kanale YouTube Wydziału Psychologii UW

Pytania można zgłaszać za pośrednictwem formularza do dnia 26.09:

Wydarzenie na FB

Dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski - wirusolog, mikrobiolog, diagnosta laboratoryjny. Doktor habilitowany nauk medycznych, adiunkt w Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii Lekarskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz asystent w Zakładzie Mikrobiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Autor ponad 100 prac indeksowanych w PubMed, poświęconych przede wszystkim problematyce zakażeń wirusowych, współautor podręczników m.in.: „Mikrobiologia lekarska” (2014), „Choroby wirusowe w praktyce klinicznej” (2017) czy „Zapobieganie i leczenie zakażeń szpitalnych w onkologii” (2018). Pandemia COVID-19 wyzwoliła w nim chęć popularyzacji wiedzy wirusologicznej za pośrednictwem mediów społecznościowych: FB – Tomasz Dzieciątkowski – Trust me I’m a Virologist.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png