Seminarium pt. Kultura pracy i współpracy w środowisku akademickim

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy Państwa na seminarium pt. Kultura pracy i współpracy w środowisku akademickim, które odbędzie się 14 marca 2022 r. w godzinach 14.00-18.00 w formule online. Będziemy rozmawiać o sprawach bezpośrednio związanych z funkcjonowaniem naszych uczelni, przywołując doświadczenia i poszukując dobrych praktyk. Takie tematy jak równość płci w pracy akademickiej, oceny okresowe nauczycieli akademickich i ścieżki rozwoju kariery badaczy i dydaktyków wymagają naszej uwagi, debaty, ale także podejmowania wspólnych działań.

Wydarzenie organizowanie jest przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich przy współpracy z Radą Główną Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Uniwersytetem SWPS.

Strona wydarzenia, w tym formularz rejestracyjny: https://swps.pl/my-uniwersytet/aktualnosci/aktualnosci/31812-kultura-pracy-i-wspolpracy-w-srodowisku-akademickim

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png