Rekrutacja na studia podyplomowe "Wycena nieruchomości" do 6 października

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

wycena-nieruchomosci.jpg

Zapraszamy do rekrutacji na studia podyplomowe "Wycena nieruchomości" na UPWr.

Ukończenie studiów przygotowuje do pracy w jednostkach administracji samorządowej i rządowej, agencjach rozwoju, agencjach nieruchomości, firmach konsultingowych i doradczych oraz do prowadzenia własnych firm doradczych oraz wyceny nieruchomości. Uprawnia też do odbycia praktyki zawodowej z zakresu wyceny nieruchomości i do ubiegania się o uprawnienia zawodowe z zakresu wyceny nieruchomości.

Studia trwają dwa semestry (286 godzin), od października 2022 do czerwca 2023.

W programie m.in. podstawy wiedzy z zakresu prawa, w szczególności gospodarczego, ekonomii, rzeczoznawstwa majątkowego oraz wyceny nieruchomości.

Zajęcia prowadzone sa przez specjalistów w danych dziedzinach, głównie pracowników Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji UPWr oraz uprawnionych rzeczoznawców majątkowych.

Istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania studiów w ramach Bazy Usług Rzwojowych dla pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Rekrutacja przedłużona jest do 6 października 2022 roku.

Więcej informacji Rekrutacja

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png