Przedłużenie terminu składania zapotrzebowań na odczynniki specjalistyczne

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Centrum Zamówień Publicznych i Zakupów, sekcja zakupów informuje, że z uwagi na małą ilość zgłoszeń – nie ma możliwości rozpoczęcia procedowania nowych umów. W związku z tym przesunięty zostaje termin składania zapotrzebowań.

Szanowni Państwo,

proszę o złożenie zapotrzebowań na odczynniki specjalistyczne firm:
Alpha Diagnostics, Diag-Med, Eskulap, Eurx, Graso, Horiba, Syngen oraz ogólnouczelniane z podziałem na trzy części (Chemia, odczynniki i materiały, BHP)

Proszę nie skracać list o pozycje, których Państwo nie potrzebujecie. Wystarczy wpisać ilość. Jeżeli chcą Państwo dopisać odczynniki i artykuły, których nie ma na listach proszę to uczynić na końcu list.

Zapotrzebowania proszę złożyć  do 14 listopada 2022.

Można to zrealizować na dwa sposoby:

Wystarczy przesłać wypełnione pliki EXCELA – (nie ma potrzeby przynosić go w wersji drukowanej) na adres: zaopatrzenie@upwr.edu.pl.
TUTAJ DOSTĘPNE są arkusze zapotrzebowania do pobrania.

lub

Wpisać ilość zapotrzebowania bezpośrednio na pliku – proszę tylko o nadpisanie w kolejnym arkuszu – zastępując nazwę "DO WPISANIA" nazwą jednostki.
TUTAJ DOSTĘPNE są arkusze zapotrzebowania do wpisania.

Proszę uwzględnić również zapotrzebowania dotyczące projektów których wytyczne umożliwiają ich realizację w ramach dostaw sukcesywnych.
Będziemy się starali jak najszybciej procedować zamówienie aby mogli Państwo z nich korzystać bez konieczności generowania dodatkowych WNZK.

Jednocześnie korzystając z okazji udostępniamy zestawienie firm, z którymi Uczelnia ma podpisane umowy i wszelkie informacje z tym związane: POMOCNIK ODCZYNNIKI.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png