Nabory na studia podyplomowe UPWr

Trwajace nabory na studia podyplomowe:

• Hodowla koni i jeździectwo

Dla kogo: absolwenci z wyższym wykształceniem o dowolnym kierunku ukończonych studiów, którzy chcą poznać najnowsze trendy w hodowli koni i nauczyć się podstaw sędziowania zawodów jeździeckich
Termin rekrutacji: 01.03.2022 – 30.07.2022
Cel studiów: podnoszenie kwalifikacji właścicieli koni dla prawidłowego utrzymywania i użytkowania tych zwierząt
Czas trwania studiów: wrzesień 2022 –  czerwiec 2023, 2 semestry (łącznie 210 godzin).
Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w sobotę i niedzielę. Przewidywanych jest 11 zjazdów w różnych ośrodkach hodowli koni i na zawodach jeździeckich oraz jeden egzaminacyjny.

•  Zarządzanie ośrodkiem jeździeckim

Dla kogo: absolwenci z wyższym wykształceniem o dowolnym kierunku ukończonych studiów, którzy chcą zdobyć wiedzę o zarządzaniu ośrodkiem jeździeckim
Termin rekrutacji: 01.03.2022 – 30.07.2022
Cel studiów: rozwiązanie problemów związanych z organizowaniem i prowadzeniem ośrodka jeździeckiego
Czas trwania studiów: wrzesień 2022 – czerwiec 2023, 2 semestry (łącznie 210 godzin).
Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w sobotę i niedzielę. Przewidywanych jest 11 zjazdów w różnych ośrodkach związanych z hodowlą i użytkowaniem koni oraz podczas konferencji i szkoleń jeździeckich. Egzamin odbywa się podczas 12 zjazdu.

• Wycena Nieruchomości

Dla kogo: absolwenci studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich wszystkich kierunków studiów
Termin rekrutacji: 01.03.2022-30.09.2022
Cel studiów: przygotowanie absolwentów do racjonalnego gospodarowania nieruchomościami, a w szczególności do określania ich wartości. Ukończenie studiów przygotowuje do pracy w jednostkach administracji samorządowej i rządowej, agencjach rozwoju i agencjach nieruchomości, firmach konsultingowych i doradczych oraz do prowadzenia własnych firm doradczych oraz wyceny nieruchomości. Uprawnia do odbycia praktyki zawodowej z zakresu wyceny nieruchomości, a następnie do ubiegania się o uprawnienia zawodowe.
Czas trwania studiów: październik 2022-czerwiec 2023

• Psychodietetyka

Dla kogo: absolwenci szkół wyższych (ze stopniem inż., mgr) oraz licencjackich (trzyletnich), zainteresowani żywieniem człowieka w ujęciu psychologiczno-dietetycznym.
Termin rekrutacji: 25.01.2022-31.03.2022
Cel studiów: poszerzenie wiedzy z zakresu psychodietetyki, motywacji, psychologii, zasad racjonalnego żywienia oraz zdobycie praktycznych umiejętności do pracy z pacjentem
Czas trwania studiów: kwiecień 2022 – marzec 2023

Zbliżające się nabory:

• Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy

Dla kogo: absolwenci szkół wyższych (studia magisterskie, inżynierskie, licencjackie), zainteresowani podjęciem pracy w służbach BHP lub prowadzeniem własnej działalności w tym zakresie.
Termin rekrutacji: 01.04.2022 – 31.10.2022
Cel studiów: przygotowanie absolwenta do podjęcia pracy w służbach BHP, zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. „W sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy” (Dz. U. nr 109, poz. 704 z późn. zm.).
Czas trwania studiów: październik 2022 – czerwiec 2023

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png