Ogłoszenia

Magistrancie – zawalcz o stypendium naukowe w Programie Magistrant Wdrożeniowy na UPWr – zmiana terminu rekrutacji!

magistrant-wdrozenowy.jpg

Prorektor ds. innowacji i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Anna Chełmońska-Soyta oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UPWr, zapraszają do udziału w procesie rekrutacji do Programu „Magistrant Wdrożeniowy na UPWr”.

Celem Programu jest coroczne wsparcie studentów, których prace magisterskie realizowane w czasie studiów magisterskich cechuje wysoki poziom kreatywności, wysoki potencjał naukowy i innowacyjny. Wszystkie projekty powinny odpowiadać potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa oraz tworzyć założenia gospodarki opartej na wiedzy i innowacji.

Do udziału w Programie mogą aplikować studentki i studenci Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu:

- studiów II stopnia magisterskich uzupełniających stacjonarnych i niestacjonarnych

- 4 ostatnich semestrów jednolitych magisterskich studiów stacjonarnych (Weterynaria).

Magistrant Wdrożeniowy otrzymuje stypendium naukowe w wysokości 1500 zł przez 6 miesięcy z możliwością przedłużenia stypendium naukowego o kolejne 6 miesięcy, po pozytywnej ocenie Komisji.

Dodatkowo każdy Magistrant Wdrożeniowy otrzymuje cenne wsparcie eksperckie w obszarze badawczo-rozwojowym Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UPWr – łączącego świat nauki i biznesu.

Magistranci Wdrożeniowi mają możliwość uczestniczenia w Programie rozwijającym ich innowacyjność i potencjał badawczy, wspomagającym ich badania, otwierającym drogę do wdrożenia rozwiązania nad którym pracują, jak również otwierającym drogę do współpracy z biznesem.

W procesie rekrutacji do Programu należy złożyć następujące dokumenty rekrutacyjne:

a) Ankietę kwalifikacyjną stanowiąca załącznik nr 1 do Regulaminu Programu wraz z:

- opisem metody realizacji pracy magisterskiej i oceną wartości aplikacyjnej projektu;

- opinią opiekuna naukowego/promotora potwierdzającą wysoką wartość aplikacyjną projektu;

b) Formularz zgłoszeniowy, stanowiący załącznik nr 2 do Regulaminu Programu;

c) Klauzulę informacyjną RODO , stanowiący załącznik nr 3 do Regulaminu Programu;

Dokumenty należy złożyć w formie podpisanych skanów e-maila uczelnianego na adres  magdalena.nowak@upwr.edu.pl w terminie do dnia 10 marca 2021 roku. W temacie wiadomości proszę wpisać : „Magistrant Wdrożeniowy na UPWr”.

Dokumenty w wersji papierowej należy złożyć do dnia 10 marca 2021 roku:

- osobiście w pokoju nr 106 (ul. Norwida 25, 50-375 Wrocław, Bud. A2, Gmach Główny)

lub

- listownie na adres:  Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Norwida 25, 50-375 Wrocław, z dopiskiem: „Magistrant Wdrożeniowy na UPWr”.

Regulamin Programu oraz wszystkie wymagane dokumenty i informacje dostępne są na stronie.

Osoba do kontaktu:

mgr Magdalena Nowak

Tel. 71 320 5116

e-mail: magdalena.nowak@upwr.edu.pl

Jeśli wierzysz w potencjał swojej pracy dyplomowej nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!
Zainteresuj nas swoim pomysłem badawczym i rozpocznij z AIP UPWr Program, który może pomóc Ci rozwinąć skrzydła!

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png