Leśny Dzień Dziecka „Złotówek 2024”

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

zlotowek_tort.jpg

Serdecznie zapraszamy do Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Złotówku, gdzie w niedzielę 2 czerwca odbędzie się Leśny Dzień Dziecka.

Podczas imprezy dzieci znajdą upust swojej energii podczas zabaw i gier zorganizowanych na naszym terenie. Konkursy, wata cukrowa i lody to nieodłączne atrybuty czerwcowego Święta Dzieci. Atrakcją będzie także bojowy wóz strażacki, obserwacja zwierząt w zagrodach, stoiska edukacyjne, a także możliwość połowu ryb w pobliskim stawie (konieczność posiadania własnej wędki). Dla włóczykijów przygotowaliśmy leśną wycieczkę oraz mini turystyczny rajd rowerowy, na własnym rowerze, po okolicy.

Niewątpliwą atrakcją Leśnego Dnia Dziecka będzie koncert zespołu „U studni”, a także niespodzianka kulinarna…

To wszystko dla Waszych pociech i dla Was! Start imprezy godzina 10.00 w niedzielę 2-go czerwca.

Osoby, które są chętne do wzięcia udziału w spotkaniu w Złotówku proszone są o przesłanie do pani Iwony Sawickiej e-mailem iwona.sawicka@upwr.edu.pl, do 22. maja 2024 r. informacji:

• liczba osób, w tym liczba dzieci i ich wiek,
  • chęć uczestnictwa w spacerze do Dębu Grochowskiego i na Polanę Grochowską) – autobus z ośrodka o wyznaczonej godzinie zawiezie chętnych do Grochowej (5 km od Ośrodka), a po godzinie – przywiezie z powrotem
  • chęć odbycia spaceru po okolicy (dla dzieci i dorosłych) z omówieniem zasad gospodarowania w lesie,
  • chęć uczestnictwa w wycieczce rowerowej dla dzieci (drogami leśnymi, na własnym rowerze, długość około 5 km).

zlotowek.jpg

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png