Konkurs grantowy „Akademia Fundacji BOŚ”

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

afb_logo_150px.png

AKADEMIA FUNDACJI BOŚ to ogólnopolski konkurs grantowy adresowany do młodzieży szkolnej oraz studentek i studentów.
Ideą Konkursu jest wspieranie najlepiej działających uczniów, nauczycieli i studentów w obszarze ochrony środowiska biorąc pod uwagę przede wszystkim ich dotychczasowe osiągnięcia, a także projekt działań, które zamierzają sfinansować z uzyskanego w Konkursie grantu.

Ważnym elementem Konkursu będzie automatyczna kontynuacja udzielanego wsparcia finansowego w kolejnych edycjach, dla tych którzy najlepiej zrealizują projekty dofinansowane z uzyskanych grantów.

Ideą Konkursu jest:

• wspieranie najefektywniej działających uczniów, nauczycieli i studentów w szeroko pojętym obszarze ekologii, klimatu i ochrony środowiska.
  • finansowe wsparcie bieżącej działalności naukowej, kulturalnej, edukacyjnej, społecznej i medialnej realizowanej przez młodzież szkolną i studentów w ramach zorganizowanych zespołów, np. kół zainteresowań, akademickich kół naukowych itp.

Granty w wysokości 10000zł otrzyma 5 studenckich grup, klubów lub kół zainteresowań.

Do konkursu mogą zgłaszać się zespoły składające się z co najmniej 3 osób.

Zespół do konkursu powinien zgłosić jego lider. Liderem Zespołu może być dowolny członek zarządu lub opiekun koła naukowego.

Wnioski składać mogą tylko zarejestrowane zespoły:

• Ogólny opis Zespołu i obszarów jego działalności,
  • Opis dotychczasowej działalności Zespołu,
  • Opis planowanej działalności Zespołu,
  • Informacje o dotychczasowych osiągnięciach i wyróżnieniach,
  • Informacje o dotychczasowych dofinansowaniach,
  • Oświadczenie Lidera Zespołu.

Haromonogram:

Rejestracja: do 30 listopada 2022 r.
Składanie wniosków: do 15 grudnia 2022 r.
Wyniki oceny wniosków:
grudzień 2022 r. – styczeń 2023 r.
Podpisywanie umów i przekazanie grantów:
grudzień 2022 r. – styczeń 2023 r.
Realizacja działań:
styczeń – wrzesień 2023 r.
Przesyłanie sprawozdań:
do 12 września 2023 r.
Wyniki oceny sprawozdań:
do 30 września 2023 r.

Więcej informacji na stronie konkursu.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png