Kampania „Kwalifikacje 2025+" – rekrutacja uzupełniająca

Szanowni Państwo,
Prowadzimy rekrutację uzupełniającą do ogólnopolskiej kampanii „Kwalifikacje 2025+".

Nabór uczniów i studentów trwał do końca maja 2021 roku. Kampania cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Zgłosiło się ponad 1000 uczniów i studentów, ale nie wszyscy do tej pory wybrali termin egzaminu.

Aktualnie do udziału w kampanii "Kwalifikacje 2025+" zapraszamy 300 studentów I i II roku studiów pierwszego stopnia kształcących się na dowolnych kierunkach.

W ramach kampanii 300 studentów może otrzymać bezpłatnie VOUCHER umożliwiający podejście do certyfikowanego egzaminu z kwalifikacji VCC:

• „Inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D”
  • „Grafik komputerowy"
  • „Multimedia w reklamie”
  • „Kompetencje społeczne”
  • „Własny biznes – jak otworzyć i prowadzić działalność gospodarczą”

Celem kampanii jest wsparcie uczniów i studentów w nabywaniu dodatkowych kwalifikacji umożliwiających im lepszy start na rynku pracy. Kampania ma także na celu upowszechnianie idei uczenia się przez całe życie.

Warunkiem uczestnictwa w kampanii „Kwalifikacje 2025+” jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.kwalifikacje2025.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września lub do wyczerpania puli darmowych voucherów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

*Szczegóły w regulaminie.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png