Jesienna rekrutacja w Radiu LUZ

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

radio_luz_rekrutacja.jpg

Akademickie Radio LUZ to niekomercyjna rozgłośnia działająca przy Politechnice Wrocławskiej tworzona przez studentów i absolwentów wszystkich wrocławskich uczelni przy wsparciu profesjonalnej kadry. Stacja nadaje przez całą dobę w eterze na 91.6 FM oraz w Internecie na radioluz.pl.

Radio LUZ rozpoczęło jesienną rekrutację. Jak zawsze szukamy ludzi ciekawych świata, poszukujących nowych doznań i bodźców. Otwartych i nieoczywistych osobowości, ale również pasjonatów i specjalistów w swoich dziedzinach. Co oczywiste, liczymy na studentów najlepszych wrocławskich uczelni, którzy od zawsze stanowią trzon naszej ekipy.

W jesiennej rekrutacji można dołączyć do jednej z pięciu redakcji: popularnonaukowej, kulturalnej, sportowej, muzycznej, newsroomu, ale również do działu realizacji dźwięku, działu promocji oraz sekcji wschodnioeuropejskiej. Rekrutacja potrwa do 30 października.

Link do rekrutacji.

Zachęcamy do zaobserwowania naszych mediów FB + IG, gdzie regularnie będą pojawiać się rekrutacyjne materiały.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png