Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe na PWr

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

interdyscyplinarne_seminarium_naukowe_pwr.jpg

Zapraszamy na ostatni przed wakacjami wykład w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego na Politechnice Wrocławskiej, który wygłosi prof. Peter Gollwitzer z New York University.

Publikacje prof. Gollwitzera obejmują wiele obszarów psychologii społecznej, poznania i percepcji, neuropsychologii oraz psychologii pracy i organizacji. Opracował różne modele i narzędzia samoregulacji: teorię symbolicznego dopełniania siebie (wraz z Robertem A. Wicklundem), model faz działania (wraz z Heinzem Heckhausenem), automotywacyjny model dążenia do celu (wraz z Johnem A. Barghiem), czy teorię nastawienia na fazy działania oraz teorię planowania.

Wybitny niemiecki badacz oraz twórca teorii implementacji intencji wygłosi na PWr wykład pt. „Goals, mindsets and plans: providing a context for social cognition”.

Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca w auli Politechniki Wrocławskiej (Wybrzeże Wyspiańskiego 27, bud. A-1) o godzinie 13.15.

Wykład tłumaczony będzie na język polski. Wstęp wolny, obowiązują jednak wcześniejsze zgłoszenia za pośrednictwem serwisu Evenea.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png