Ogłoszenia

Ewaluacja pracy dziekanatu, dostępu do informacji i jej aktualności oraz infrastruktury uczelni – ankieta dla studentów

g_16737.jpgW bieżącym roku akademickim po raz pierwszy udostępnimy Wam ankietę dotyczącą pracy dziekanatu, dostępu do informacji i jej aktualności oraz infrastruktury uczelni. Pozwala ona na uzupełnienie informacji związanych z szeroko rozumianym odbywaniem studiów w naszej Uczelni, ale nie z samym kształceniem, które oceniacie w każdym semestrze w ramach oceny zajęć dydaktycznych i nauczycieli prowadzących zajęcia. Krótko pisząc, nowa ankieta stanowi dobre uzupełnienie ankiety ewaluacji dydaktyki. Wszystko to pomoże nam udoskonalać proces kształcenia na UPWr od szczebla pracy dziekanatów i obsługi administracyjnej studentów, warunków odbywania studiów oraz dostępu do informacji i jej aktualności, aż po samych prowadzących.
Ankieta będzie dostępna od 1 marca do 30 września 2021 roku, ale już teraz zapraszamy do jej wypełnienia. Link do ankiety zostanie wysłany wszystkim studentom na studenckie konta pocztowe w systemie uczelnianej poczty elektronicznej.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png