Egzamin Apple Swift

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

apple_project_2022.jpg

Projekt dla studentów, w którym mogą zdać egzamin App Development with Swift bez opłat.

Podręcznik do pobrania – otwiera się w Apple Books. Na stronie 11 podręcznika jest link do pobrania zasobów kursu – z tego też można korzystać podczas przygotowania do egzaminu.

Ponadto kandydaci mają darmowy dostęp do testów przygotowujących pod Apple Swift - GMetrix (CertPrep). Kod dostępu można uzyskać od dr inż. Wiesława Fiałkiewicza, e-mail: wieslaw.fialkiewicz@upwr.edu.pl

Projekt jest finansowany przez Apple, nie ma wymagań wstępnych, egzaminy są dostępne do 16 grudnia 2022.

Zapisy przyjmujemy pod adresem martyna.majewska@openedg.org.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png