Charytatywna sprzedaż kartek wielkanocnych na rzecz uchodźców z Ukrainy

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

kartki_intranet.jpg

Na portierniach w gmachu głównym, Centrum Dydaktyczno-Naukowym oraz na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności znajdują się kartki świąteczne, ze sprzedaży których dochód zostanie w całości przekazany na rzecz uchodźców z Ukrainy znajdujących się pod opieką UPWr. Kratki nie mają ceny minimalnej – do puszek każdy kupujący proszony jest o wrzucenie tyle, ile może i uważa za słuszne. Pomysłodawczynią oraz twórczynią kartek jest prof. Ewa Łukaszewicz z Zakładu Hodowli Drobiu na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt. Każda kartka jest wykonana ręcznie, do każdej z nich dołączona jest również koperta. Akcja potrwa do Świąt Wielkanocnych.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png