Bezzwrotne dotacje na własną firmę dla uczniów i studentów z Dolnego Śląska

Młodzi mieszkańcy Dolnego Śląska, w tym uczniowie i studenci w wieku 18-29 lat mogą otrzymać kompleksową pomoc w otwarciu działalności gospodarczej. Bezzwrotna dotacja w wysokości 23.050 zł na start i finansowe wsparcie pomostowe – co miesiąc po 2500 zł to idealny sposób na realizację pomysłów biznesowych. Łącznie w ramach projektu „Moja Firma” każdy uczestnik otrzyma aż 38.050 zł na spełnienie marzeń o własnej firmie!

Ponadto w ramach projektu oferowane są:

• profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie udziału w projekcie,
  • pomoc eksperta w pisaniu biznesplanu,
  • szkolenia, które pomogą każdemu rozwinąć skrzydła jako przedsiębiorca

W związku z tym, iż pula miejsc nie została wyczerpana, zgodnie z Regulaminem rekrutacji uczestników, podjęta została decyzja o przedłużeniu rekrutacji do dnia 1.12.2021 r.

Kontakt:

Mailowy: mojafirma@pro4.pl

Telefoniczny: 74/660 64 89

Więcej informacji na stronie.

logo-mf-1024x119.png

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png