Akademicki Zespół Pieśni i Tańca „JEDLINIOK” zaprasza

Lubisz tańczyć i śpiewać? Grasz na instrumentach, kochasz muzykę, fascynują cię dalekie podróże? Chcesz spotkać ludzi o podobnych
zainteresowaniach? Przyjdź do nas.

Do naszego zespołu uczęszczają studenci wszystkich wrocławskich uczelni. Zespół Pieśni i Tańca „Jedliniok” Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu powstał w 1975 r. W czasie 46-letniej działalności zespół reprezentował uczelnię oraz Wrocław na międzynarodowych festiwalach folklorystycznych, cepeliadach, dożynkach agrariach, juwenaliach, konferencjach i świętach uczelnianych.

Koncertował ponad 3000 razy w kraju i zagranicą. Koncertował na wszystkich kontynentach. Tylko w latach 2007/2019 zespół przebywał na tournee w Argentynie, Australii, Brazylii, Bośni, Belgi, Bangladeszu, Chorwacji, Chile, Chinach, Czechach, Francji, Finlandii, Gruzji, Gwatemali, Indonezji, Indiach, Iraku, Japonii, Kanadzie, Kubie, Korei, Kazachstanie, Kirgistanie, RPA, Kostaryce, Kolumbii, Meksyku, Mongolii, Nepalu, Nowej Zelandii, Panamie, Paragwaju, Rosji, Tajlandii, Turcji, Ukrainie, USA, Uzbekistanie, Wietnamie.

Zajęcia:
poniedziałki, czwartki, godz. 19.00-21.45
ul. Chełmońskiego 43 (hala sportowa UPWr)

PIERWSZE ZAJĘCIA – 04.10 (poniedziałek) godz. 19.00

Kontakt:
e-mail: zespol.jedliniok@upwr.edu.pl
www.jedliniok.upwr.edu.pl

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png