A JEDNAK… TWORZYMY! Wystawa malarstwa Anny Borcz.

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

GALERIA LINIA Uniwersytetu Przyrodniczego we wrocławiu

WYSTAWA MALARSTWA ANNY BORCZ

A JEDNAK… TWORZYMY!

WERNISAŻ 12 maja 2022 o godz. 12.00
pl. Grunwaldzki 24A, I piętro

Anna Borcz – Biografia

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (dyplom 1992 r. w pracowni prof. Konrada Jarodzkiego). Jest wykładowcą Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku architektura krajobrazu. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Autorka eksperymentuje z różnymi technikami ekspresji plastycznej tj.: pouring akryl, malarstwo olejne, rysunek, collages, fotografia. Prezentowała swoje obrazy na wystawach indywidualnych w kraju i zagranicą (Niemcy, Francja, Ukraina, Szwajcaria, Rosja, Mołdawia, Finlandia, Uzbekistan, Portugalia) oraz uczestniczyła w wielu pokazach zbiorowych.

W 2006 r. uzyskała stopień doktora sztuki w dyscyplinie sztuki piękne, w zakresie malarstwa.

Obrazy strona www.aborcz.eu

A JEDNAK… TWORZYMY!

Z przyjemnością, po prawie trzyletniej przerwie z powodu ograniczeń pandemii, wracam z publicznymi wernisażami wystaw malarskich. W tym czasie powstało wiele obrazów, bo jednak… jako artysta wciąż tworzę, niezależnie od okoliczności. Jest to również otwarcie nowego cyklu wystaw w GALERII LINIA. Jesteśmy jedyną uczelnią w Polsce o tym profilu, która posiada profesjonalną galerię sztuki, gdzie prezentujemy szerokiej publiczności prace z dziedziny: malarstwa, ceramiki, rzeźby, fotografii.

obrazy

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png