Zmarł prof. Władysław Kadłubiec

9 września 2024 roku zmarł prof. Władysław Kadłubiec, wieloletni pracownik Katedry Genetyki Hodowli Roślin i Nasiennictwa UPWr.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 04.09.2024 r. zmarł

Dr hab. WŁADYSŁAW KADŁUBIEC, prof. UPWr

Profesor Władysław Kadłubiec był wieloletnim pracownikiem Katedry Genetyki Hodowli Roślin i Nasiennictwa. Był członkiem wielu organizacji naukowych i zawodowych m.in.:  Polskiego Towarzystwa Genetycznego, Polskiego Towarzystwa Biometrycznego, Polskiego Towarzystwa Łubinowego oraz Członkiem Senackiej Komisji ds. Rolniczych Zakładów Doświadczalnych i Uczelnianej Komisji Wyborczej. Za działalność naukową, dydaktyczną i organizacyjną wyróżniony 16 nagrodami Rektora oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Odszedł od nas zasłużony i życzliwy dydaktyk i naukowiec, lubiany przez studentów i pracowników.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają

Rektor, Senat, Dziekan oraz cała społeczność

Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu w Bobrownikach Będzińskich o godzinie 10:00 w dniu 10.09.2024 r.

09.09.2024
pro memoria

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png