XVIII Dzień Aktywności Studenckiej – fotorelacja

Dzień Aktywności Studenckiej to, jak co roku, okazja do zaprezentowania działalności studentów i nagrodzenia tych najlepszych.

Dzień Aktywności Studenckiej to cykliczna impreza organizowana przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, na której prezentowane są osiągnięcia studenckich kół naukowych, grup twórczych i organizacji studenckich. W tym roku już po raz 18-nasty w Centrum Dydaktyczno-Naukowym można było spotkać przedstawicieli wszystkich wydziałów i wraz z nimi rozegrać partyjkę Tekkena lub FIFY, spróbować swoich sił w darcie, wykonać badanie USG zwierząt, sprawdzić skalę wibracji głosu, skosztować herbaty z miętą i hibiskusem idealnej na święta, wywiercić otwór w różnych materiałach na czas i sprawdzić się w jednym z wielu quizów z różnych dziedzin. Każdy odwiedzający mógł pogłaskać psy, węże, świnki morskie i szynszyle. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również degustacja kombuchy i win kwiatowych.

Warto wspomnieć, że w tym rok po raz pierwszy w imprezie wzięły koła z Politechniki Wrocławskiej: SKN Environmental Team, który wyjaśniał, jak dzięki pajęczej nici oczyścić powietrze lub jak ocenić jego jakość dzięki mikroorganizmom, oraz SKN Aerospaec, który przedstawił modele swoich projektów.

Podczas imprezy nagrodzono najlepszych i najbardziej zaangażowanych studentów kół naukowych, sportowców, organizatorów i promotorów uczelni oraz wybrano najlepsze stoisko tegorocznego Dnia Aktywności Studenckiej.

Galeria zdjęć