Wyniki konkursu na logo Zielonej Doliny

Z ponad 200 zgłoszeń jury konkursu wybrało zwycięski logotyp programu „Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia”.

Jury konkursu na logotyp (znak graficzny) programu „Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia” wybrało zwycięzcę. Za najlepszy uznano projekt Grzegorza Araszewskiego (+Division). Gratulujemy!

zielona-dolina-logo4

zielona-dolina-logo1

***

Zielona Dolina to program realizowany na bazie porozumienia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. UPWr jest tu inicjatorem, liderem, a także partnerem przedsięwzięć gospodarczych w regionie w zakresie szeroko pojętego BIO-biznesu, dotyczącego m.in. wyspecjalizowanej produkcji żywności prozdrowotnej.

Zielona Dolina to docelowo produkcja żywności nowej generacji o znaczeniu profilaktycznym w chorobach cywilizacyjnych, rozwój technologii pozwalających pozyskać i przetworzyć naturalne źródła surowców rolnych i biotechnologicznych w produkty żywnościowe i lecznicze, stworzenie wyspecjalizowanych usług o charakterze prozdrowotnym, rewitalizującym oraz edukacja popularyzująca zachowanie prozdrowotne, dotyczące m.in. żywienia.

biznes