Wyniki ankietyzacji – najlepsi prowadzący

Studenci podsumowali zimowy semestr roku akademickiego 2018/2019 oceniając wszystkich swoich prowadzących. Przedstawiamy najlepszych dydaktyków i wydziały, które zdobyły dodatkowy dzień wolny.

Od 2017 roku każdy zakończony semestr studenci podsumowują oceniając swoich prowadzących. Na indywidualnych kontach w systemie USOSweb odpowiadają na pytania m.in. o rzetelność, komunikatywność i kulturę osobistą prowadzącego, sposób przekazywania wiedzy, dostosowanie sali i jej wyposażenia do zajęć, liczebność grup czy sposób oceniania.

Na każdym wydziale oraz w jednostkach międzywydziałowych został wyłoniony najlepiej oceniony przez studentów prowadzący zimowego semestru w roku akademickim 2018/2019:

• Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt – prof. Adam Roman,

• Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności – dr Ewa Piotrowska,

• Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji – dr Jerzy Potyrała,

• Wydział Medycyny Weterynaryjnej – dr Ewa Karuga-Kuźniewska,

• Wydział Przyrodniczo-Technologiczny – dr hab. Wojciech Pusz,

• Studium Wychowania Fizycznego i Sportu – Agnieszka Wróblewska,

• Studium Języków Obcych i Nauk Humanistyczno-Społecznych – Zdzisław Koczarski.

najlepsi_wykladowcy_2019_sem_zimowy

Dodatkowy dzień wolny zyskały wydziały, których studenci na wszystkich kierunkach wypełnili co najmniej 45% ankiet, czyli Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt (52%) oraz Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji (48%).

mj