Studiuj na UPWr – rekrutacja trwa

Do 15 września trwa nabór na studia stacjonarne I stopnia – wolne miejsca mamy jeszcze na 18 kierunkach. Ruszyła też rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia i studia niestacjonarne. Włącz się do UPWr.

Studia stacjonarne I stopnia

Dla wszystkich maturzystów, którzy nie zdecydowali się jeszcze na studia, mamy wolne miejsca na 18 przyrodniczych i inżynierskich kierunkach na UPWr. Rekrutacja trwa do 15 września – tego dnia zamknięty zostanie system Internetowej Rejestracji Kandydatów.

Harmonogram rekrutacji

Studia stacjonarne II stopnia

Trwa również rekrutacja na 2-letnie studia magisterskie na czterech kierunkach:

Czas na rejestrację w systemie upływa 21 września o godz. 12:00. Szczegółowy harmonogram znaleźć można na stronie rekrutacji.

Studia niestacjonarne – I i II stopnia oraz jednolite magisterskie

Rekrutacja na studia jednolite magisterskie na weterynarii trwa do 15 września. Ten kierunek ma własny terminarz, warto go szczególnie pilnować.

W trybie niestacjonarnym można też zostać studentem I stopnia na kierunkach:

Oraz studentem II stopnia na rolnictwie i zootechnice.

Rekrutacja trwa do 24 września – harmonogram rekrutacji na studia niestacjonarne dostępny tutaj.

02.08.2021
studenci