„Studia w pigułce” 2018 – fotorelacja

Po raz kolejny uczniowie szkół średnich mieli szansę poznać UPWr. Wydział Przyrodniczo-Technologiczny przygotował dla nich spotkanie z władzami i studentami, najważniejsze informacje o studiach i tematyczne warsztaty.

„Studia w pigułce” to szansa dla licealistów, żeby poznać Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, sprawdzić, czego można się nauczyć na studiach przyrodniczych i zadać wszystkie pytania o studia, uczelnię i rekrutację, jakie przyjdą im do głowy. W tym roku mogli wziąć także udział w warsztatach dotyczących poszukiwania witaminy C i barwników roślinnych, hydroponicznej uprawy roślin, owoców egzotycznych w polskiej diecie, pożytecznych owadów, świata roślin w słoikach, strategii obronnych roślin, ekonomii cyrkularnej i pochodzenia produktów roślinnych.

Galeria zdjęć