Samorząd Studentów UPWr

Samorząd tworzą wszyscy studenci, ale to zarząd odpowiada za największe studenckie imprezy, wydarzenia, akcje charytatywne. Macie pomysł? Sprawdźcie, kto może pomóc w jego realizacji.

Tylko w ostatnich kilku miesiącach zorganizowali m.in. Dzień Aktywności Studenckiej i otwarty wykład na temat zmian klimatu, akcję DKMS, zbiórki charytatywne na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu i WOŚP, przeprowadzili świąteczną zbiórkę karmy dla zwierząt, zaprosili innych studentów na wyjazd szkoleniowo-organizacyjny, do kina w ramach akcji „UPWr leci do kina”, turniej FIFY i na Noc Gier Planszowych. Bo choć są studentami różnych kierunków, łączy ich chęć działania, integrowania studenckiego środowiska i zdobywania doświadczenia, które zaowocuje na rynku pracy.

Zarząd Samorządu Studenckiego UPWr stoi na straży studenckich praw, obowiązków i dobrej zabawy, chociażby podczas UPnaliów, YouWro Students Festival czy cyklu UParty. Popadniecie w tarapaty? Wymyślicie najgenialniejszą imprezę stulecia? Chcecie zorganizować nową konferencję naukową? Zwróćcie się do nich, pomogą.

samorzad-1
Patryk Skorupski
przewodniczący Samorządu Studenckiego UPWr
student budownictwa