Rekrutacja trwa! Rusza drugi nabór

Od 19 do 26 lipca trwa drugi nabór na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Dobra infomacja dla tych, którzy jeszcze nie zapisali się na studia. Na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu został otwarty II nabór na kierunki:

Na powyższe kierunki można się zapisywać od 19 do 26 lipca.

Warto pamiętać, by uzupełniając profile w Systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów wpisać także wyniki egzaminów. Zwykle importowane są z KReM, ale w związku ze zmianami w systemie i połączeniem go z SIO (więcej informacji tutaj) mogą wystąpić problemy z importem danych. Na wszelki wypadek nie zaszkodzi też wprowadzić wyniki egzaminów do systemu ręcznie.

Po ogłoszeniu wyników należy pamiętać o złożeniu dokumentów w wyznaczonym terminie. W drugim naborze przyjmowanie dokumentów odbywa się w dniach 27 – 28 lipca, między 10:00 a 15:00.

Spis wymaganych dokumentów, czy to dostarczanych osobiście, czy za pośrednictwem poczty albo osób trzecich znajduje się tutaj.

Dokumenty wysyłane pocztą należy zaadresować odpowiednim adresem z listy dostępnej tutaj. Osobiście lub przez pełnomocnika dokumenty składa się w budynku przy Placu Grunwaldzkim 24a, w głównym holu.

Szczegółowy harmonogram wszystkich naborów znajduje się tutaj.

Pozostałe informacje znajdują się na stronie rekrutacji UPWr. W razie pytań i wątpliwości można kontaktować się z Biurem Rekrutacji pod adresem email: rekrutacja@upwr.edu.pl lub na Facebooku

19.07.2022
studenci