Otwieramy się na młodych!

Już 1 kwietnia zapraszamy na Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. To nie tylko okazja do poznania nas z najlepszej strony, ale i rozbudzenia w sobie ciekawości naukowca.

1 kwietnia otwieramy się na młodych! Zapraszamy do laboratoriów, pracowni, klinik i sal wykładowych, przedstawiamy naszych naukowców, wykładowców i studentów. Od 9 rano w dwóch kampusach – na Biskupinie i na placu Grunwaldzkim – można będzie poznać naszą ofertę edukacyjną: kierunki studiów, specjalności i zasady rekrutacji, naszych najlepszych studentów i ich nie tylko naukową działalność oraz prowadzących zajęcia, egzaminatorów przyszłych sesji i naukowców międzynarodowych projektów.

drzwi otwarte uniwersytet przyrodniczy we wrocławiu upwr wydział medycyny weterynaryjnej kliniki weterynaryjne
Zwiedzanie klinik weterynaryjnych i prezentacja specjalistycznej aparatury
co roku przyciągają tłumy przyszłych weterynarzy
fot. Tomasz Lewandowski

Jeszcze nie zdecydowaliście, co chcecie studiować? To najlepsza okazja, żeby sprawdzić swoje preferencje i predyspozycje. W programie między innymi: zagadki kryminalne z perspektywy antropologów, niezależność energetyczna w przydomowym zaciszu, świat pod mikroskopem, tajemnice najlepszych piwowarów, laserowy skaning w gospodarce przestrzennej, wirtualna rzeczywistość, jadalne chwasty, zwierzęta egzotyczne i hydroponika w praktyce.

drzwi otwarte uniwersytet przyrodniczy we wrocławiu upwr rekrutacja
Drzwi Otwarte to co roku najlepsze źródło informacji o studiach na UPWr – można nie tylko
poznać naszą ofertę edukacyjną, ale i porozmawiać ze studentami z wybranego kierunku
fot. Tomasz Lewandowski

Drzwi Otwarte, tradycyjnie już, połączone są z obchodami Światowego Dnia Wody, którego organizatorzy przygotowali grę fabularną pod hasłem „Woda i praca”.

drzwi otwarte uniwersytet przyrodniczy we wrocławiu upwr światowy dzień wody
Obchody Światowego Dnia Wody przypominają o znaczeniu wody w naszym życiu

mj