Organizacja zajęć w semestrze letnim

Do 27 marca zajęcia ogólnouczelniane i wykłady nadal prowadzone będą w trybie zdalnym. O przedmiotach kierunkowych decydują dziekani. Od 28 marca wszystkie zajęcia będą odbywały się w formie stacjonarnej w siedzibie uczelni.

Od 14 do 27 marca 2022 roku kontynuowana będzie realizacja w trybie zdalnym:

• wszystkich zajęć ogólnouczelnianych na studiach I i II stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich (dot. zajęć z języków obcych, wychowania fizycznego, technologii informacyjnej oraz zajęć z przedmiotów z dziedziny nauk humanistycznych i społecznych, w tym kształtujących kompetencje społeczne z zakresu przedsiębiorczości, ochrony własności intelektualnej i ergonomii),
  • wykładów na studiach stacjonarnych na wszystkich kierunkach i poziomach studiów oraz wykładów na studiach niestacjonarnych na kierunku weterynaria.

O przeniesieniu w tryb zdalny zajęć z przedmiotów kierunkowych (w tym ćwiczeń laboratoryjnych) będą nadal decydowali dziekani. Niezwłocznie po podjęciu decyzji, dziekani będą informowali studentów odpowiednich kierunków.

Od 28 marca wszystkie zajęcia będą odbywały się w formie stacjonarnej w siedzibie uczelni. Wyjątkiem są zajęcia określone w programach studiów jako prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W uzasadnionych sytuacjach, w szczególności w przypadku stwierdzenia zachorowania na COVID-19, dziekani będą podejmowali decyzję o okresowym przeniesieniu zajęć w tryb zdalny.

Organizację zajęć wprowadza pismo okólne rektora nr 6/2022