Odeszła Iwona Walczak-Kozioł

Iwona Walczak-Kozioł, ceniona radczyni prawna i serdeczna koleżanka, zmarła 19 listopada. W zespole radców prawnych Uniwersytetu Przyrodniczego pracowała ponad dwa lata.

Iwona Walczak-Kozioł do zespołu radców prawnych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu dołączyła w lipcu 2018 roku. Zmarła 19 listopada 2020, w wieku 56 lat.

– Serdeczna, zawsze z życzliwością i uśmiechem witała zarówno współpracowników z zespołu, pracowników uczelni, doktorantów czy studentów zwracających się  o udzielenie pomocy prawnej. Dała się poznać jako doskonały radca prawny, z dużym doświadczeniem  w  szczególności w świadczeniu pomocy prawnej w jednostkach finansów publicznych. Była kompetentna, chętna do współpracy w rozwiązywaniu trudnych problemów, otwarta na problemy innych, a zarazem bardzo skromna. Kochała ludzi, umiała i chciała im pomagać – mówią koleżanki i koledzy z Biura Radców Prawnych Uniwersytetu Przyrodniczego, nie kryjąc żalu.

– Wszystkim z nas trudno uwierzyć, że już jej nie ma między nami – dodają.