Noc z siatkówką jest dla Ciebie

10 marca studenci Uniwersytetu Przyrodniczego przeżyją emocjonującą noc – AZS i samorząd studentów zapraszają na turniej piłki siatkowej.

Zgłoszenia do Nocy z siatkówką przyjmowane są do 7 marca. Jak podkreśla Jan Ciesielski, zawody to efekt współpracy studentów działających w Klubie Uczelnianym AZS UPWr, samorządu, trenerów ze Studium Wychowania Fizycznego oraz… doświadczenia.

– Pierwszy turniej nocny rozegrany został w mikołajki. Przyznam, że nas samych zaskoczył sukces frekwencyjny, więc zdecydowaliśmy się iść za ciosem, bo tamte zawody pokazały nam, że studenci naszej uczelni są bardzo zainteresowani aktywnością sportową i wspólną rywalizacją i integracją – mówi Jan Ciesielski ze Studium Wychowania Fizycznego i dodaje, że w ramach współpracy AZS-u z samorządem już w poprzednim semestrze uruchomiony został cykl dodatkowych zajęć sportowych dla wszystkich studentów Uniwersytetu Przyrodniczego. Mogą oni korzystać zajęć Cross Trainingu oraz zajęć na pływalni.

siatkowka

fot. Dean Jackson

Odpowiedzialny za sport w Samorządzie Studenckim Maciej Kobza nie kryje, że I Nocny Turniej Piłki Siatkowej to próba rozpoczęcia fali cyklicznych wydarzeń kulturalno- sportowych, które – taką mają nadzieję organizatorzy – na stałe wpiszą się w kalendarz wydarzeń na uczelni. Dobrym przykładem jest tutaj Międzywydziałowa Liga Futsalu UPWr, która rozgrywana jest cyklicznie już od 14 lat.

– Na turniej zaproszeni zostali również prowadzący i mamy nadzieję, że aktywnie włączą się w wydarzenie – uśmiechają się współorganizatorzy rozgrywek.

W planach są już oczywiście kolejne wydarzenia takie jak turniej piłkarski na konsolach w grę FIFA oraz wydarzenia sportowe podczas Dni Przyrodnika.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na turniej, który odbędzie się w piątek od godziny 18 na hali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ulicy Chełmońskiego 43. W turnieju udział biorą zespoły mieszane składające się z od 6 do 10 zawodników, a zgłoszenia przyjmujemy do 7 marca na adres .

i_nocny_turniej_piki_siatkowej_upwr1

Więcej informacji i regulamin turnieju na stronie www.azs.up.wroc.pl.

kbk

06.03.2017