Dzień Otwarty 2018

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu po raz kolejny odkrył swoje tajemnice – uczniowie szkół średnich i kandydaci na studia wzięli udział w tematycznych warsztatach i prelekcjach zorganizowanych na wszystkich wydziałach.

Można było zwiedzić kliniki weterynaryjne, przebadać psa, poznać tajniki warzenia piwa, spróbować kuchni molekularnej i rozgryźć dietę paleo, poznać strategię obronną… roślin, dowiedzieć się, dlaczego jesienią jest kolorowo, zbadać czaszki ludzi z całego świata, przeanalizować skład pasz dla zwierząt i świat roślin w słoiku. A do tego również zostać zarażonym… pasją studentów zrzeszonych w studenckich kołach naukowych, zapoznać się z ofertą edukacyjną UPWr (w końcu do matur i wyboru studiów już nie daleko), poznać możliwości pracy po studiach, spotkać się ze studentami zagranicznymi, którzy opowiedzą o możliwościach wymian studenckich i podjęcia studiów z podwójnym dyplomowaniem.

6 kwietnia Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu otworzył swoje drzwi dla przyszłych studentów.

09.04.2018
Galeria zdjęć