Absolutorium Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego – fotoreportaż

Do grona absolwentów największego wydziału Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu dołączyli kolejni przyrodnicy.

Sezon na absolutoria w pełni: tym razem dyplomy ukończenia studiów odebrali absolwenci najliczniejszego i jednego z najstarszych wydziałów na uczelni – Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego.

Po raz ostatni wspólnie w murach uczelni stanęli absolwenci kierunków: biotechnologia stosowana roślin, ekonomia, medycyna roślin, ochrona środowiska, odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami, ogrodnictwo, rolnictwo, technika rolnicza i leśna oraz zarządzanie i inżynieria produkcji.

29.11.2016
Galeria zdjęć