Absolutorium Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego – fotorelacja

Studenci Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego UPWr odebrali dyplomy ukończenia studiów. W uroczystości absolutorium wielu z nich towarzyszyli najbliżsi, przyjaciele i rodzice.

Kolejni absolwenci Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego odebrali dyplomy ukończenia studiów. Podczas uroczystości odbyła się także promocja doktorska, a zebrani w auli Jana Pawła II Centrum Dydaktyczno-Naukowego wysłuchali ostatniego wykładu – wygłosiła go prodziekan ds. kierunków technika rolnicza i leśna, odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami, dr hab. inż. Katarzyna Pentoś.

Galeria zdjęć