Absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji – fotoreportaż

Kojeni magistrzy dołączyli do 75-tysięcznego grona absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Dyplomy ukończenia studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odebrało 339 świeżo upieczonych magistrów – pod sufit poszybowały birety absolwentów Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji, którzy z sukcesem zakończyli naukę na jednym z oferowanych przez wydział kierunków: architektura krajobrazu, budownictwo, geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, inżynieria i gospodarka wodna lub inżynieria środowiska.

Siedemnastu absolwentów otrzymało dyplom magisterski z wyróżnieniem, co oznacza, że nie tylko napisali i obronili na piątkę pracę magisterską, ale i w trakcie studiów uzyskali średnią ocen ze wszystkich przedmiotów powyżej 4,5. Większość z nich była też aktywna w studenckich kołach naukowych.

22.11.2016
Galeria zdjęć