Absolutorium Wydziału Inżynierii Kształowania Środowiska i Geodezji – fotorelacja

Absolwenci Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu uroczyście świętowali odebranie dyplomów.

Podczas uroczystości absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu dyplomy studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia odebrali absolwenci kierunków: inżynieria środowiska, geodezja i kartografia, budownictwo, architektura krajobrazu, gospodarka przestrzenna, inżynieria i gospodarka wodna.

Dziekan prof. Bernard Kontny wręczył medale za zasługi dla wydziału. Podczas uroczystości, którą uświetnił występ Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod dyrekcją prof. Alana Urbanka, odbyła się również promocja doktorska.

Wykład absolutoryjny o modelowaniu 3D wygłosił dr hab. Grzegorz Jóźków.

Galeria zdjęć